Care era in copilarie desenul tau animat preferat?

Cand erai mic/a, care era desenul tau animat preferat? Mai tii minte replici din el? :)

Noi ne-am amuzat azi cu acest mash-up care ne-a trezit o groaza de amintiri:

97 răspunsuri:
| retrerzv1998 a răspuns:

Tom si jerry

| Pisicuta2 a răspuns:

Scooby-Doo.

| tairliviu a răspuns:

Mihaela

| devor a răspuns:

Scooby Doo, Ce-i cu Andy, viata cu Louie, Spioanele, W.I.T.C.H

| MOIse669 a răspuns:

Ed, Edd si Eddy! Vreti o poveste? google Ed, Edd si Eddy! purgatoriu si acolo aveti raspunsu ce se ascunde sub fes... la Edd. Mai ales alte fenomene ciudate despre desen.

| MariaMihaela1991 a răspuns:

Pokemon ( nu stiu daca se scrie asa) si o replica, pica-pica-ciiuuuuuu happy (evident a personajului principal picaciu)

| DinuIngrid2001 a răspuns:

Aveam atat de multe desene preferate : Tom si Jerry, Tinerii Titani, Familia Flinstone, Scoby-Doo, Ed, Edd si Eddy, O lume disparuta, Ce-i cu Andy? si cate altele.