| Otylayall a întrebat:

Care este actorul si actrita voastra preferata? De ce?

Răspuns Câştigător
| Melcul a răspuns:

Jason Statham si Angelina Jolie.
Sint cei mai buni in meseria lor.

11 răspunsuri:
| ZvT a răspuns:

Vandame ca bate bine.

| SHINeeTaemin a răspuns:

Hmm pai am mai multi big grin
Actori:
Kim Hyun Joong
Lee Jong Suk
Song Joong Ki
Kim Woo Bin
Lee Min Ho
Kim Soo Hyun
Kim Jaejoong

si Actrite:
Jun JiHyun
Kim Tae Hee
Park JiYeon
Moon Chae Won
Hwang Jung-Eum
Lee Da Hae
pentru ca sunt frumosi/frumoase si joaca foarte bine.

| Deliciouscupcake a răspuns:

Ian Somerhalder, pentru că are farmecul lui aparte şi m-a vrăjit din primul episod văzut din TVD big grin

| Duucu a răspuns:

Emma Watson, că e sexy.

| Ioscaa1 a răspuns:

Nu am un cel mai bun actor.Toti mi se par la fel doar ca depinde de ce rol au si in ce film joaca.

| ZvT a răspuns (pentru Ioscaa1):

Aha, nu cred c-ar fi vreo diferenta daca Margelatul i-ar fi luat locul lui Jim Carrey. Toti sunt la fel numai ca nu sunt

| Jokyo a răspuns:

Jason Statham la mine laughing este unul dintre cei mai buni actori de filme de actiune

| Krueger a răspuns:

Ice Cube si Vivica Fox imi plac enorm filmele cu ei, au un umor aparte, m-as uita zilnic la filme cu unul din cei doi!

| LoVeLe a răspuns:

Maite Perroni

| georgianageo13 a răspuns:

Robert Patinson

| RindasuMaria a răspuns:

Mie imi place de Michel Jakson, ill ibescc e geniall, REGELE ROKULUI