| Youkillme a întrebat:

Care este cel mai cool desen animat pe care il adorati, poate de amu sau poate din copilarie? multumesc!

13 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Le adoram pe toate cele de pe FoxKids/Jetix cand eram mica love struck In special Fetitele Powerpuff, Viata cu Louie si Copii de la 402.

| unknownn a răspuns:

Viata cu Louie
Ce-i cu Andy
Familia Flinstone
Fetitele Powerpuff
Robogandacelul
Copiii de la 402\
Si multe altele...le poti vedea on-line chiar aici:
http://desenele-copilariei.net/

| LanaDelReyFan a răspuns:

Tom si Jerry
Bugs Bunny
Scooby Doo
Familia Flinstone...

| Wøodenpints a răspuns:

Tom&Jerry
Wacky Races
The Flintstones
Scooby-Doo
Looney Toons

Chestii mai vechi.

| MaliciousDeath a răspuns:

Obişnuiam să urmăresc Tom & Jerry,Ed Edd and Eddy, seria Looney Tunes, Billy and Mandy, Courage the Cowardly Dog, plus alte câteva animeuri.
În ziua de azi(apărute după 2000), acceptabile ar fi Regular Show, Adventure Time, The Marvelous Misadventures of Flapjack şi...nu mai ştiu.

| gingergirl1 a răspuns:

Hmmm...Desenele copilarieu: Scooby-Doo, Tom si Jerry, Fetitele Powerpuff, Laboratorul lui Dexter, Familia Flinstone...si foarte multe altelehappy

| vlad89c a răspuns:

Categoric, Naruto!

| 拉维尼亚 a răspuns:

Jigoku Shoujo, Naruto Shippuden, Naruto, Death Note, Gravitation, InuYasha etc.

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

1.tom si jerry
2. looney tunes
3.robo gandacelul
4.viata cu louie
5.ce-i cu andi
6. tick
7.incredibilul hulk
8.omul de fier
9.copii de la 402
10. familia flinstone
11.super robo monkey team hyper force go
mentionez ca si acum ma uit la desene

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Am uitat sa mai zic de chris colorado si samurai jack

| iiPuffy a răspuns:

Hmm...Paitongueokemon,Scooby-Doo,Tom si Jerry, Laboratorul lui Dexter si Bufnita Siclam laughing

| kathy83 a răspuns:

Cand eram eu mica erau la TVR, o data pe zi, Candy candy si Sailor Moon. De alea imi aduc aminte. Din ultimul timp, mi-au placut Full Metal Panic.

| NuTTball a răspuns:

Iti sugerez Naruto dar mai ales Naruto Shippuden(continuarea din Naruto). Seper sa-ti placa!