| andreius345 a întrebat:

Cum fac un desen animat dintr-un desen?

Răspuns Câştigător
| Muflă a răspuns:

Am impresia că au ăia de la http://creativemonkeyz.com/ tutoriale pentru asta, că tot ai avatar cu RObotzi...

4 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

E greu dificil! dar banuiesc ca tu vrei sa ajungi ca aia mari care au facut desene in america si le-au promovat la tv! foarte bine! e interesant ca vrei! numai sa gasesti cadre la noi!

| Strwberrs a răspuns:

Le editezi cu CapCut

| Strwberrs a răspuns:

Izi. Il editezi pe aplicatii de editare

| Kissmeagain a răspuns:

Este destul de greu...trebuie sa faci segventele...tot in desen.Nu e cel mai usor lucru.Doar pentru o scena cat de cat buna ai nevoie de sute de desene o.O