| MoisaDMD a întrebat:

Care este cel mai tare film de groaza pe care l-ati vazut si de ce?

Răspuns Câştigător
| NemNUZ a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=RiJuXTGpFxI
Deoarece povestea e super tare iar filmul este filmat intr-un anumit fel in care chiar crezi ca e realitate, nu e filmat cu cadre si alte prostii. Funda?

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

The grudge dupa parerea mea...eu nu ti-l recomand...n-am mai dormit o saptamana.

| M25M a răspuns:

Ar fi The Awakening- pentru personajele bine puse in scena de catre actori, pentru premisa de la care a plecat si pentru turnura de situatie de la final la care nu ma asteptam.

| Georgian_Alex_1995_LQXO a răspuns:

Casa celor 13 fantome m-am speriat de moarte prima oara cand l-am vazut.