| Ayumha a întrebat:

Care este cel mai tare film horror foarte foarte foarte horror?big grinFunda!

Răspuns Câştigător
| AbbyMity a răspuns:

Amuzament. Asa se numeste si iti garantez! P. S.tonguelz funda!

15 răspunsuri:
| alexxa a răspuns:

Mie mi-au placut mult drag me to hell, the ring si necromentiahappy

| Zippy a răspuns:

Exorcistul, dar cel de prin 1973 parca

| xXxRaduxXx a răspuns:

Scream 3 :-s nu am mai dormit 2 zile dupa ce l-am vazut( eram mic atunci) big grin

| adutzadragutza a răspuns:

Wold turn 2 e fosarte de goaza si amusament sunt de groaza si papusa ciaky ( nu stiu cum se scrie )

| Viviannnnnna a răspuns:

Pai sunt mai multe big grin
mie mi-au placut The ring --->toate partile love struck
The descent --1 & 2
funda please puppy dog eyes.

| Viviannnnnna a răspuns:

Si House of wax big grin

| Viviannnnnna a răspuns:

The ring---->toate partile
house of wax
The descent------->1 & 2

| userr a răspuns:

Depinde acum de horror(fantastic, cu mult sange sadic)uite cateva Beyond the limits, hostel i si 2, my soult to take, drag me to hell!

| funxhouse a răspuns:

The Descent 1&2

| inna a răspuns:

Creep.

| dudy_8334 a răspuns:

SAW.
4 si 6 cred ca au fost cele mai tari... da' sunt tari de la primul pana la ultimul big grin

| JustThat a răspuns:

Mirrors2hee hee

| Danny a răspuns:

Cel mai cel?
Sunt 3:

The Grudge [are 3 parti; am vazut filmele acum 1 an, inca nu pot sa stau singura in camera]
One missed call [un singur film]
Ringu [vechiul film, cel in varianta Japoneza, il gasesti greu, dar merita 100% pentru o sperietura buna. Este baza lui Scary Movie 1, insa... e scary.]

Cele mai tari filme de groaza sunt cele japoneze. Punct.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casa celor 13 fantome

| EfraimAshdothabediahKochBar a răspuns:

American haunting, The Mist, Saw 1, 2, 3 etc, The Grudge, The hiils have eyes, The mirrors, Paranormal activities 1 etc