| Neo1 a întrebat:

Care este, dupa parerea voastra, cel mai bun film din toate timpurile?

5 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

The Godfather II

| Chillcs a răspuns:

Nu cred ca poti sa tragi o concluzie, care e cel mai bun film. Desigur ca fiecaruia ii place altfel de gen si apreciaza acest gen mai mult decat altul. Poate mie mi se pare cel mai bun, mini-seria "Pacific", fiindca imi plac filmele de razboi. Dar tie poate ti se pare altul cel mai bun. Deci depinde de fiecare, ce-i place. Poti face o medie daca vrei, printr-un sondaj de opinie.

| Neo1 explică (pentru Chillcs):

Ideea era ca cei care raspund sa spuna care este DUPA PAREREA LOR CEL MAI BUN FILM...

| Chillcs a răspuns (pentru Neo1):

Aaa, ok. Nu stiu, al meu... Poate "The number 23"