| harrypotter45 a întrebat:

Care este filmul vostru preferat harry potter? al meu este harry potte3r si camera secretelor, si ce personaj va place din aceste filme?

11 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Filmu meu preferat e Bad Teacher.dar si Liar Liar
Si harry potter imi place.dar mai mult imi place ultima parte [7]
Si partea 1 si 2
Iar personajul.mie imi place mult de Emma.si de pers ei happy

| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

Sincera sa fiu mie imi plac toate, dar in special imi place cum joaca o Emma Watston pe Hermione dar si cum e jucat Draco Reacredinta

| Puffy729 a răspuns:

Mie imi plac in ordinea asta: Talismanele Mortii 2, Printul Semipur, Talismanele Mortii 1, Prizonierul sin Azkaban, Pocalul de Foc, Camera Secretelor, Piatra Filozofala si Ordinul Phoenix. Si personaj... sincer imi plac toate ( in afara de Cap-de-Mort, Devoratorii Mortii, Dementorii, Salazar Slytherin), dar cel mai mult Severus Snape, Dobby, Albus Severus Potter si Luna Lovegood

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Mie sincer cel mai mult mi-a placut Harry Potter si Printul semipur. asta fiindca am mai crescut si in aceasta parte s-a vazut si ceva din relatia lui Harry cu Ginny si si Ron cu Hermione! cel mai mult imi place cum joaca Cei 3 prieteni, Harry, Ron si Hermione dar nah HArry mi se pare cel mai interesant personaj poate fiindca toata actiunea se centreaza pe trecutul prezentul si viitorul lui in raport cu toate personajele! Ador filmul asta si cand eram mica tin minte ca visam si eu sa fiu intr-o scoala de magie si sa port pelerine si tot!:X:

| ilinca98 a răspuns:

Ultimul harry potter and the deathly hallows part 2 si personajul principal...hmmm...hermione

| ilinca98 a răspuns:

Preferat*

| EmilyWasHere a răspuns:

Deathly Hallows Part II love struck

| AnkuEmil a răspuns:

Hp 7 part 2 e preferatul meu :X:X si hermione e personajul meu preferat big grinbig grin:*

| Christinex a răspuns:

Si al meu la fel, tot 3-ul. mai ales sarpele ala, bazilic sau ce era... :X super super... si personajul care imi place : Severus Plesneala, clar smug cu mutra aia a lui laughing

| Mimi58 a răspuns:

Mie imi place filmul "Singur Acasa"1, 2,3 (comedie)

| Andreea_7386 a răspuns:

Al meu este Harry Potter 3 :d
Si personajele favorite suntt: Hermione si Ron