| AnnePlatt a întrebat:

Care este filmul vostru preferat din seria Harry Potter?

9 răspunsuri:
| justagirl2 a răspuns:

Harry Potter si prizonierul din Askabanhappy. toate sunt frumoase dar cred ca primele 3 filme au avut actiunea cea mai ampla( fiind si mai lungi mai ales primul 2 ore jumate)

| maverick0102 a răspuns:

Harry Potter și Pocalul de Foc

| iuliaiuli18 a răspuns:

Harry Potter si piatra filozofala, al tau?

| AnnePlatt explică (pentru iuliaiuli18):

Harry Potter si Talismanele Mortii. Amandoua partile.

| craniul a răspuns:

Mie primele 2 mi-au placaut cel mai mult :X erau cele mai reusite mai ales eu fiind mai mic erau fenomenale la vremea aceea!

| IngeriiSuntCool a răspuns:

Harry Potter și Piatra Filozofală
Harry Potter și Camera Secretelor
Harry Potter și Prizonierul din Azkaban
Harry Potter și Pocalul de Foc
Harry Potter și Ordinul Phoenix
Harry Potter și Prințul Semipur
Harry Potter și Talismanele Morții
Toate sunt uimitoare:X:X:X:X

| adryan1212 a răspuns:

Harry Potter si prizonierul din azkaban.mi-a placut mult dar imi plac si celelalte

| roxana_3970 a răspuns:

Harry Potter si prizonierul din Azkaban,,, asta mi-a placut cel maimult. Desigur, imi plac si celelalte dar asta imi place mai mult. Funda?
]

| Zimbesc a răspuns:

Harry Potter si Pocalul de Foc mi se pare cel mai captivant, dar si celelalte serii sunt destul de interesante! Funda *?