| ALYN47 a întrebat:

Care este filmul vostru preferat, pe care lati viziona de o suta de ori si nu v-ati plictisi de el?

15 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"Twilight"

| Diabolique a răspuns:

Deși acum nu mai este preferatul meu, The Dark Knight (2008) a fost filmul pe care l-am văzut de cel puțin 5 ori și nu m-am plictisit. Sunt multe motive pentru care mi-a placut atât de mult. Trei dintre actorii mei preferați, prestație la nivel de oscar, efectele speciale, acțiunea complexă.
Numai bine!

| Dash a răspuns:

Singurul film la care m-am uitat de 2 ori a fost Fight Club.

| mgtow a răspuns:

Terminator 2.

| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Ar fi mai multe dar cel preferat ar fi Italian Job! si niciodata nu m-as plictisi de el daca l-as viziona! Poti viziona treilerul aici http://www.youtube.com/watch?v=hvj9vhA8ixY

Răspuns utilizator avertizat
| pisicuta13 a răspuns:

Apocalipsa big grin

| pisicuta13 a răspuns:

Sau poate godmother (nasa) big grin laughing

| dreamerrrrrrr a răspuns:

Monte-Carlo

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Filmul preferat pe care l-as viziona de 100 de ori fara sa ma plictisesc este serialul `merloce place`, vechi dar frumoswinking

| DimLight a răspuns:

Memento, fight club

| vreau1alint a răspuns:

Ace Ventura

| kobra12 a răspuns:

Infernul lui dante

| Alexzutuuuuuu3000 a răspuns:

Transformersbig grinark of the Moon