| Taylor4Cullen a întrebat:

Care este parerea voastra despre serialul gossip girl. Am nevoie de raspunsuri urgente va rog love struck

Răspuns Câştigător
| Dutzy a răspuns:

Este un serial interesant din punctul meu de vedere, primele sezoane mai ales. Spre sfarsit a cam inceput sa o ia pe ulei happy Sunt multe seriale mult mai interesante, care te tin pe suspans mult mai mult decat Gossip Girl.

3 răspunsuri:
| aleeee a răspuns:

E foaaaarte tare :X

| RedFantasy a răspuns:

Mie imi place mult gossip girl, chiar urmaresc cand apare fiecare episod si abia astept sa-l vad.

| Gєσяgιαηαα a răspuns:

Il iubesc dar si-a pierdut mult, mult din farmec. Dan si Blair?! Serios?straight face Eu una nu pot sa-i suport. Chuck si Blair 4ever love struck. Parerea mea.happy