| ღβأβأ a întrebat:

Care este povestea reala a lui Phineas si Ferb? Vreau toate detaliile... si Jeremy e adevarat?
Funda!

Răspuns Câştigător
| Allesya1097 a răspuns:

Mama lui Phineas si Candace a divortat iar in urma celei de a 2 -a casatorii l-a avut pe Ferb care la nastere a avut o infectie la creier care a dus la retardism ( din cauza asta nu prea vorbeste in serial). Phineas era hiperactiv iar Candace era schizofrednica si isi imagina ca Phineas si Ferb construiesc lucruri in timp ce mama lor era plecata nevazand mama sa ce fac cei doi frati Candace a facut un jurnal in care scria tot ce fac ei cand mama lor era plecata.intr-o zi mama sa si-a facut griji pentru ea si a dus-o la un terapist pe nume Doofenshmirtz care i-a dat niste droguri care o fac sa se simta mai bine.din pacate Candace a ajuns dependenta de droguri si a murit dupa ce a luat o supradoza... dupa moartea ei mama s-a a luat jurnalul dupa care a mers la Walt Disney Picture pentru a face un serial in memoria ficei ei.

4 răspunsuri:
| ღβأβأ explică:

Multumesc pentru raspuns dar as vrea sa stiu si detalii despre Jeremy. Era adevarat sau doar in imaginatia fetei? Perry... Tot asa. Vreau sa stiu multe detalii...

| Allesya1097 a răspuns (pentru ღβأβأ):

Jeremy era adevarat. Jeremy Johnson este iubitul lui Candace. Lucrează la un local. Coincidentic, lucrează în locuri în care familia Flynn le vizitează. Despre perry nu sitiu nimic.

| Trifan_Maria_Diana_1994 a răspuns:

Povestea aceea este adevarata.Si Jeremy era adevarat.La fel si Perry, dar in imaginatia fetei era un agent secret(ca in serial)

| Gigilica a răspuns:

Da perry exista...era chiar animalutul lor, dar candace isi imagina ca el e un aagent secret...iar jeremy exista, era iubitul lui candace