| dellinas a întrebat:

Care film de groaza e cel mai fain? recomandati-mi dau funda!

Răspuns Câştigător
| AllieGlam a răspuns:

The Exorcism of Emily Rose mi-a plcut mult de tot:*

12 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Shutter (versiunea thai)

| AllieGlam a răspuns:

L'ai urmarit? ti'a placut? 8>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a plăcut ''The Others''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie cel mai mult mi-a placut Fingerprints.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scary movie

| Piㄨㄨy a răspuns:

Nu prea ma uit la filme de groaza, dar imi plac: dead silence, shooter si 1 missed call
sper ca raspunsul meu te-a ajutatbig grin

| bughy89 a răspuns:

Acum depinde ce vrei tu sa vezi pentru ca sunt diferite chestiile care atrag lumea. Eu ti-as recomanda "Mirrors" e foarte interesant. Ai putea sa te uiti si la "The exorcism of Emily Rose"

| cosmin123bos a răspuns:

The eye the ring

| Mihaela_5188 a răspuns:

Mirrors, uite la triller!

Semnat: Mihaela

| Anamaria_7214 a răspuns:

Casa celor 1000 de fantomebig grin
fundita?big grin

| stigmata6 a răspuns:

Dracula(1992), actori cunoscuti, efecte faine, coloana sonora infricosatoare happy

| tralala_9688 a răspuns:

Dawn of the Dead; Saw 1, 2, 3, 4; Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street; Mirrors; 1408; Constantine