| Skc a întrebat:

Un film fain de groază?

Răspuns Câştigător
| Blackkpanda66 a răspuns:

Uita-te la "Mama" Este de groaza. Eu m-am uitat de multe ori, Uite si trailer https://www.youtube.com/watch?v=GZlY47eCdas Funda? =D

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Diabolique (1996), The Birds (1963), Santa sangre (1989), They Live (1988)...

| suffarstar a răspuns:

Sinister

| vladv26 a răspuns:

Tarata in iad-drag me to hell

| SomewhereOverTheRainbow a răspuns:

E asa vechi "Drag me to heel"
Filmele care le-am vazut in ultimul timp si mi-au placut au fost : "Annabelle" care mi-a placut cel mai mult, "The Babadook", "Jessabelle", "The Midnight meat train" si toate filmele "Saw". Astea au fost filmele care mi-au placut cel mai tare ^^. Cu placere.

| TransformersPrime a răspuns:

Filmul meu de groaza s-a numit
Noaptea Rechinilor.Eu chiar m-am speriat.

| Alexandrqua a răspuns:

Precum in iad asa si pe pământ :o