| TmWarrioR a întrebat:

Care imi poate da si mie un film :actiune/drama/groaza/aventura de preferat DRAMA sau GROAZA Cel mai bun raspun fundita big grin

Răspuns Câştigător
| XxSweetDreamxX a răspuns:

GROAZA:
One missed call

DRAMA:
Another year

Actiune:
Prince of Percia

Aventuri:
Harry Poter

8 răspunsuri:
| PaulaGGiyongchy a răspuns:

Actiune:Arma mortala(toate seriile),Drama:Black swam(e sh thriller), Groaza:chucky papusa ucigasa, Aventura:Twilight(toate seriile)sper ca te'am ajutat

| resemnat a răspuns:

Crank - razbunare si adrenalina...

| claudiu47 a răspuns:

Filme Noi Filme Gratis Filme Online Filme 2011 Seriale Online Movie Online Free Tv Online Jocuri Documentare Numai Pe Site-ul Tau :www.TheMoviesBest.com

| daliutza11 a răspuns:

SAL inta pe saitul cinemaxx si acolo gasesti detoate. Sper ca IMI DAI FUNDA

| Ralucarrie a răspuns:

Grudge,haunted changi, red hook.residentbig grin

| UnRauNecesar a răspuns:

Groaza:casa celor 12 fantome

| Mικø a răspuns:

Child's play. 1, 2, 3 thinking
Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994) thinking

| TmWarrioR explică:

Sincer va-si da la toti funda insa doar unul pot sa aleg sad