| fansteaua28 a întrebat:

Care imi spune si mie de unde iau subtitrarea Patimile lui Hristos si cum o aplic in BSPlayer. Funda. URGENT!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Ai subtitrarea aici :
http://subtitrari.regielive.ro/the-passion-of-the-christ-2367/

ea o sa vina ca o arhiva...si tu ii dai extract to -..folder etc.
Apoi in bsplayer dai incarca subtitrarea * ctrl+L*, o cauti si dai ok
sau : subtitrare-cauta subtitrari online -all sites -alegi limba romana, si ti-o cauta el pe siteurile lui!
*preferabil faci asa ....si nu o sa mai trebuiasca sa cauti sub de fiecare data cand vrei sa vezi un film, ti-o cauta el automat *

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cauta pe subtitrari.regielive.ro.
Descarci subtitrarea in acelasi folder cu filmul, dupa care, cand deschizi filmul cu BSPlayer, tarasti subtitrarea, cu mouse-ul, in fereastra cu filmul.
Vezi ca trebuie sa cauti exact subtitrarea versiunii pe care ai descarcat-o. Filmul este imens si va fi foarte greu sa-i potrivesti o alta subtitrare.

| bloodyhell a răspuns:

BSplayer cauta automat subtitrari.iti apare o bara cu toate subtitrarile de pe net chiar cand deschizi filmul.