| icejjfish a întrebat:

Care stie cum se numea un desen animat de pe Jetix (cred) in care protagonistul era un copil care avea nu stiu ce aparat prin care tragea cu bile portocalii? Tin minte ca asta avea o casa mai prin pustiu si a plecat de acasa ca sa isi cultive pasiunea de a se juca cu bilelele astea sau ceva de genu.

Nu e Beyblade si nici Bakugan

5 răspunsuri:
| GennJayJay10 a răspuns:

Ceva mai multe detalii poti da? Un pusti cu bile portocalii nu sunt tocmai prea explicite.

| Yaboku a răspuns:

Este cumva Bidaman? Nu sunt sigur.

| Dragosh96 a răspuns:

Știu la ce desen te referi... Și eu mi-as dori sa știu cum se numește desenul.

| Dragosh96 a răspuns:

Știu la ce desen te referi... Și eu mi-as dori sa știu cum se numește desenul.
Dacă afli cum se numește sa ma anunți

| icejjfish explică:

Din cate imi amintesc eu, baiatul asta avea un dragon albastru din care arunca bilele. El participa intr-un turneu si practic cei doi oponenti trăgeau cu cate o bila, iar bila care o scotea pe cealalta din arena castiga.