| TheBOSSCXZcx a întrebat:

Care stie cum se numeste serialulde desene animate in care este vorbadespre o echipa de fotbal la inceput un copil incearca sa formeze o echipa de footbal si reuseste bunicul acestuia era dat disparut intr-un accident de autobuz parca sau se credeaa fi mort care stie cum se numeste serialu raspundeti DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Capitan Tsubasa? Pe ce canal era serialul?

| TheBOSSCXZcx explică (pentru DayByDay):

Nu este capitan tsubasa copii erau mult mai mici si era parca pe cartoon network sau pe jetix sau pe Disney Chanel erastil desene animate nu cum ai aratat tu

| TheBOSSCXZcx explică (pentru DayByDay):

Pana la urma lamgasit
ai fost aproape

6 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Galactik Football.

| TheBOSSCXZcx explică (pentru DayByDay):

Nup era InazumaEleven

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inazuma eleven tongue Nu era capitanul tsubasa, ai gresit funda happy tongue In capitanul tsubasa nu ii disparuse bunicul laughing oh go on. Dar totusi imi pare mai bun ca inazuma eleven O_O

| TheBOSSCXZcx explică:

Erape Disney chanel sau carton network sau pe jetix si erau mult mai mici copii