| danifanea95 a întrebat:

Care stie un serial tare in afara de Dexter Spartacus True Blood TVD Breaking Bad Teen Wolf BMS?

Răspuns Câştigător
| petiq a răspuns:

Un serial care mi-a placut mult este Lost este foarte bun si are vreo 6 sezoane deci ai ceva timp de pierdut cu el.
Fringe iar un serial foarte bun care are vreo 4 sezoane terminate.
Si The mentalist este un serial foarte bun nu l-am terminat dar iti garantez ca ai ce invata din el.
Deci cu astea ai cam avea ce face pana incepe Dexter si TVD.In plus ca mai apare si True Blood si Teen Wolf odata pe saptamana.

2 răspunsuri:
| mariuseu12 a răspuns:

Supernatural
dr.house
raising hope
game of thrones

| 123abcd a răspuns:

Hereos,
Prison Break,
Kyle XY,
How I met your mother,
Awkward,
Game of Thrones.
Sa ne spui ce ai ales happy.