| SalvatoreLeon a întrebat:

Care stiti filme gen Crima dupa modelu Dexter, Hannibal Lecter, Saw si cand zic asta ma refer la personajele principale! adica cu criminali carismatici inteligenti colectionari de trofee chiar si cu ritualuri nu nebuni de aia de omoara in sus in jos cu pistoale sange si animeuri din astea big grin ceva cat mai realistic Cine imi da ceva bun FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ella2o a răspuns:

Noul serial 'Hannibal' se incadreaza perfect in toate cerintele tale.E inspirat din povestea personajului Hannibal Lecter, si din primele episoade urmarite [ca o fana inraita a genului] am numai cuvinte de lauda.
Il poti vedea pe AXN luni de la 22:00, sau pe net, cum iti convine. Oricum, iti garantez ca o sa-ti placa, e foarte bine construit din toate punctele de vedere. happy

| SalvatoreLeon explică (pentru ella2o):

laughing Chiar crezi ca nu m-am uitat? am asteptat 1 luna de zile sa inceapa n-am pierdut 1 minut din el big grin e foarte bine facut si actori sunt buni big grin si ca sa zic asa Hannibal a fost mereu psihopatul meu favorit pentru ca este complet big grin dintre toate filmele. Oricum Mersi daca mai sti altceva in gen asta sa ma anunti big grin o seara buna

5 răspunsuri:
| Cetateanulturmentat a răspuns:

A aparut un serial nou care se numeste The following. Il gasesti pe 990. ro.
Si ar mai fi cum a zis si Mamboo, the mentalist sau daca te pasioneaza stinta, incearca CSI Miami, NY, NCIS, etc...

| Mamboo a răspuns:

Iti recomand ceva,dar daca est inrait al genului banuiesc ca ai auzit, desi nu strica sa incerc, The mentalist.e foarte interesant serialul, o sa-ti dai seama de la primul episod! si e in coordonanta cu gusturile tale, sper sa gasesti ceva interesant la el!

| DeliciosuThau a răspuns:

Http://www.cinemarx.biz/crima/ incearca aici vezi ce iti place

| N4N3 a răspuns:

Incearca The Lodger (Chiriasul)