| Klaudiu214 a întrebat:

Care stiti filme gen I Spit On Your Grave funda!

Răspuns Câştigător
| justme97 a răspuns:

The last house on the left

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

American Mary (2012),All The Boys Love Mandy Lane (2006),Martyrs (2008),Hostel: Part II (2007),Contracted (2013),Neighbor (2009),May (2002),Teeth 2007/comedie-horror)

| Dudu345 a răspuns:

Exista posibilitatea ca raspunsul meu sa fie intarziat. Dar constat cu stupoare cum in mod repetat, cand cineva intreaba de un film asemanator cu o actiune care se petrece intr-un film de un anumit gen, primeste raspunsuri in general paralele. Cand se cer filme gen groaza... ei bine categoria e larga. Dar cand actiunea ceruta este una asemanatoare celei vizionate, in cazul de fata a se vedea titlul. Categoria se restrange simtitor. Pe scurt. Eu personal asemanator filmului cerut de tine, avand in vedere ca nu vrei decat asemanator, nu o lista de filme horror care nu au nici o legatura cu actiunea precizata, cunosc doar SAVAGE, Even Lambs Have Teeth, The last house on the left... e acceptabil. Doar atat am vizionat eu asemanator. Desigur I Split On Your Grave are si partea a doua si a treia precum si o ocranizare mai veche.