| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune filme? Funda pentru un raspuns bunbig grin

Răspuns Câştigător
| ēน a răspuns:

Top 5 cele mai bune filme facute vreodata.

parerea mea:

1. fight club
2. requiem for a dream
3. eternal sunshine of the spotless mind
4. pulp fiction
5. american beauty. fundita:X?big grin

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In mod sigur, cele care imi plac mie.
Aici e chestie de gust. E foarte probabil ca topul meu 5 sa fie total diferit de al tau, deci, ma abtin de la detalii.

| Nicolelenaa a răspuns:

Iti fac u top:

1. Titanic :X:X:X
2. Avatar :*:*:*
3. Eight Below :X:X
4. A walk to remember :X:X:X
5. Politist la ananghie tongue
6. Omult invizibilwinking
7. The last song sad :X:X
8. Sex and the City (1 si 2)
9.Tron : Mostenirea :X
10. Calatoria (1 si 2) happy

| DanuTzCarbon a răspuns:

-Pai comedi sunt multe mistooo ca si :Soon of mask daca nu mere la cautare n-am scris eu bine asa ca scrie Fiul lui masca ca e sooopeer, Le Boulet e misto iar, Fatal instinct e super, How hight 2, Olimpiada handicapatiolor e belealaughing)))),
-De actiune sunt: Blode and Bone cu bataie super, Ice man 1, Ice man 2, Teken, Undisputed 3, Bronson
Recomandari de ale mele filme cu vampiri ca prinzi SF, actiune si un pic de comedie deci bafta!

| FanMJJ a răspuns:

The hurt locker
alpha dog
rocky 1, 2, 3, 4, 5
scary movie 1, 2, 3, 4, 5
the social network
death note
deauce bigalow:male gigolo
academia de politie 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7