| DoBrOOO2001 a întrebat:

Care sunt concurenti la Ferma vedetelor acum in 2019?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

" Cei 18 concurenți care intră în Ferma în 2019 sunt Ame Călin, Brigitte Năstase, Carmen Negoiță, Claudia Pavel, Diana Belbiță, Geanina Ilieș, Ioana Filimon, Otilia, Otniela Sandu, Cătălin Moroșanu, Emil Rengle, Florin Pastramă, Jorge, Kamara, Marius Crăciun, Remus Boroiu, Silviu Țolu și Vali Bărbulescu. "

http://www.paginademedia.ro/2018/12/ultimii-concureti-ferma-2019-pro-tv

3 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Frate deci eu la ferma ma uitam doar la otniela shakira sandu si otilia billionera doar astea ma interesau! restul nu prea ma intereseaza! pacat ca recent a iesit si otilia billionera! sunt dezamagit crying dar asta-i viata! sper doar sa nu castige aia brigitte sfat nastase ma rog! oricum pe asta o sa o cheme pastrama! cat de curand! a innebunit lumea cu asta! cu florin pastrama asta! parca e giuvaerul ei! diamantul ei! ce rusine! pacat de florin pastrama sincer lasa el o bunaciune ca raluca podea! pentru brigitte sfat nastase! asta numai de prostitutie e buna! ca in rest! e jale! mare!

| Silwian a răspuns:

Se pare ca nu ti a raspuns nimeni! Deci ce inseamna asta? Ca nimeni de pe aici nu urmareste aceasta emisiune! O emisiune de doi bani! :laughingAlta intrebare?

| Adi88 a răspuns:

Moroșanu, Brighite... restul trebuie sa urmaresti, dai pe pro tv.