| denidenisa98 a întrebat:

Care sunt filmele/serialele voastre preferate? Mie mi-a placut Titanicul si ador filmele coreene :X

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Eu ma uit la dexter laughing

| Daria a răspuns:

Filme preferate:Never let me go
Hachiko:a dog's story
Premonition
My sister's keeper
Frozen
Black Swan
My life without me
Greta
Orphan
Bo
Seriale preferate:☼Pretty little liars
☼The vampire diaries
☼10 things i hate about you
Chiar merita vazute, ti le recomand.kiss

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai, am sa incep cu filme, dar sunt prea multe: imi plac filmele din 2010 cel mai mult. M-au impresionat...
Seriale: Gossip Girl, Glee, The Vampires Diares, 90210, Jonas LA, Sonny With A Chance

| Radioactive a răspuns:

Si mie mi-a placut Titanicul. Pe langa asta mai sunt La rascruce de vanturi, Romeo si Julieta, Pe aripile vantului, Avatar, Mr BEan in vacanta, etc. Iar seriale: Jurnalele vampirilor, Dexter, Pacienti de lux, Castle, Mr Bean, Csi:new york. Si muuuulet altele

| ddanaraluca a răspuns:

Hey, AdaBada99:*
Seriale>Banoo Mai Teri Dulhann, Choti Bahu (sunt indiane, le ador)
Filme>Titanic, Picture This, The Pursuit Of Happyness, The Blind Side,

| JeSuisElle a răspuns:

Si mie imi place titanic mai ales Leonardo DiCaprio care a aratat foarte tare in acest film, ma uit si la filmele coreene de pe tvr 1 (giuvaierul palatului a fost super), iar alte filme care mi-au placut sunt the haunting in connecticut, the ring, The Legend of Bloody Mary.Si ma uit si la Gossip Girl, Mr Bean si la in puii mei care e emisiunea mea preferatakiss

| liifeispiink a răspuns:

Si eu ador Titanic:-x:-x:-x