| andreeeeeeeea a întrebat:

Cate sezoane are desperate housewives? 7 este ultimul? si din cat in cat timp apare cate un nou serial din sez 7? FUnda

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Ramooon a răspuns:

Desperate housewives--30 octombrie ---then 7 noiembrie--14--28--5decembri--2ianuarie--9--16--23--30--6feb--13--20--27--6martie-13-20-27--3 aprilie. Deci da are 7 sezoane, asta se preconizeaza a fi ultimul, au aparut deja 5 sau sase episoade numai retin bine, si alea sunt datele la care apar urmatoarele. Un film extraordinar.