| Mihai_Alin_1997 a întrebat:

Cati dintre voi vizionatai "Suleyman Magnificul", cei de la kanal D spun ca serialul acesta este foarete vizionat dar nu cred asta.
PS:Mie nu-mi place.

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Faptul ca nu ne place un serial sau o productie tv nu inseamna ca nu are succes. Join the club! Nici eu nu urmaresc serialul, desi stiu ca, atat in Romania, cat si in alte tari, a fost foarte bine primit si a facut audiente uriase.

| SunnyDay88 a răspuns:

Nici eu nu ma uit dar cunosc ffff multe persoane care au dat in mintea lui... suleiman... oameni de la care nu m as fi asteptat vreodata sa se uite la asa ceva.

| Pumpkin a răspuns:

Mama mea se uita chiar acum laughing

| Toader_Andreea_1996_pDkq a răspuns:

MIE imi place mult e magnific.

| MagiicGirlI a răspuns:

Mie imi place e magnific tongue