| Bodu90 a întrebat:

Caut un film in care tema principala era intoarcerea in timp. Filmul a fost difuzat acum cateva luni pe ProTV sau Antena1, nu mai stiu sigur. Intoarcerile erau facute pentru amuzament, aveai un fel de carte, alegeai destinatia si puteai sa fii spectator la cele mai mari nenorociri ale omenirii, cum ar scufundarea Titanicului. In acest film "spectatorul" este descoperit de actorul principal si acesta schimba cursul istoriei oprind dezastrele, acest lucru duce insa la altele si mai grave.
Daca stiti cum se numeste acest film sau aveti macar o idee, as fi recunoscator daca m-ati putea ajuta.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| trustbogdan a răspuns:

Filmul se numeste: The Time Shifters (Thrill Seekers)
http://www.imdb.com/title/tt0204686/

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie cineva unde pot gasi acest film de, descarcat? mersi!