| UnBroken2016 a întrebat:

Caut un film sau cel putin cred ca este film. Este vorba de o lume in care toti au o bratara sau un ceas la mana care te anunta cand persoana potrivita ( un fel de jumatatea ta ) este in apropiere. Sau ceva de genul. Stie careva despre ce film este vorba?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Timer (2009)
http://www.cinemarx.ro/filme/TiMER-TiMER-459200.html

| UnBroken2016 explică (pentru floresdemayo):

Da da, porcaria asta o cautam laughing. Mersi

3 răspunsuri:
| blAster85 a răspuns:

Era unul asemanator dar ala era cu ceasul si se uitau si stiau cat timp mai au. Fugeau la o "banca"sa mai cumpere timp, in time se numeste. O fi asta?

| UnBroken2016 explică (pentru blAster85):

Nu. Ala se numeste In Time si nu e ce caut eu.