| doubleb a întrebat:

Caut un film si nu-mi mai aduc aminte cum se numeste, sper ca ce zic sa stie cineva...Stiu ca era un adolescent care a facut nu stiu ce prostie si masa l-a trimis la tasu in nu stiu ce oras (parinti erau despartiti) si avea o masina de curse, la scoala noua era un baiat popular care a stat cu nu stiu ce fata si a luat-o el si la sfarsit stiu ca au concurat la o cursa in care masina aluia a explodat sau nu stiu ce s-a intamplat.
Ps:Sper ca cineva a vazut filmu si poate poate din ce am zis eu isi aduce aminte si imi zice si mie numele la film.

Răspuns Câştigător
| raccoboy a răspuns:

Ce ai spus tu se potriveste perfect cu filmul Born To Race big grin sper ca am avut dreptatelaughing chiar mai devreme l-am vizionat si eu gasindul din intamplare pe TPUlaughing este un film grozav

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fast and furious 3 sau 4.

| doubleb explică:

Nu e fast and furious ca le stiu pe toate... stiu ca e din 2011 sau 2010 filmu (si ca tatal lui a fost campion la curse )

| AnicaiAlin a răspuns:

Fast and furios 3(fast & furios tokyo drift)

Întrebări recente