| neaivan a întrebat:

Caut un film si nu stiu cum se numeste dar era in genul urmator: Prima actiune se petrece prin ani 70-80 cand un grup de tineri faceau un fel de bombe si le montau pe la diferite cladiri. Ultima bomba nu a explodat deoarece la acea intrare din cladire nu a avut accesul foarte mult timp nici o persoana. Insa in zile noastre acea cladire s-a vandut si a vrut sa intre o persoana, iar cand a intrat bomba a explodat. Ei ajungand persoane importante (cred) si oameni la casa lor. politia face cercetari si acele cercetari duc la ei. ei incearca sa sustraga de la politie probele. unu din ei era paralizat. aveti idee cum se numeste aceast film?

4 răspunsuri:
| Aleexxanndra a răspuns:

Da in ce an l-ai văzut?

| neaivan explică (pentru Aleexxanndra):

Cred ca dupa 20005

| xoAndreea01 a răspuns:

Nu am idee cum se numeste dar stiu un film dragut tot de actiune se numeste Colombiana...e superb chiar daca primele 5 minute sunt aiurea.:*