| LaySsa27 a întrebat:

Ce alegeti dintre Good luck Charlie, Jonas, NINI, Sonny with a chance, Jake & Blake, Hannah Montana, Zeke & Luther, Magicienii din Waverly Place, Zack & Cody, I'm in the band sau Shake it up si de ce?

Răspuns Câştigător
| SophieLoVeKorea a răspuns:

Jonas-pentru ca e cu trupa mea preferata:X
nini-pentru ca e telenovela si imi place mult subiectul
magicienii din waverly place-pentru ca e selly(logic)si e cu magielaughing
zack si cody-e foarte amuzant
shake it up-este un serial din care se danseaza iar eu ador dansul:X

6 răspunsuri:
| razvan119 a răspuns:

Desi nu ma uit foarte mult la Disney Channel as alege Magicienii de pe Waverly Place deoarece au niste glume foarte bune si joaca Selena Gomez. Dar nici celelalte seriale nu sunt departe.

| CoCaCoLa a răspuns:

Nini pentru caimi place mult si este si telenovela love struck

| PrincessConsuela a răspuns:

Toate in afara de NINI si Jake & Blake. Nu imi plac genul asta de telenovele. Nici pe acasa nu mai ma uit. M-am lasat de tot de telenovele. Chiar nu le mai suport. Am dat-o pe filme si seriale americanewinking

| FrozenRose_7553 a răspuns:

Magicienii din Waverly Place, Sonny with a chance & Hannah Montana
pentru ca suntt foare amuzantebig grinbig grin

| aly_1946 a răspuns:

Hannah montana & sonny with the chance pentru ca sunt cele mai amuzante:X:X:X:X:X

| Angel_1960 a răspuns:

Nini, deoarece imi plac telenovelele si imi place si subiectul, dar si celalte sunt interesante.