| cristitipu a întrebat:

Ce anime/desene animate va plac cel mai mult? despre ce este vorba? de ce va place?

4 răspunsuri:
| ZeroBLADE a răspuns:

Mie imi place foarte mult Bakugan: New Vestroia, Gundalian Invaders, Vestroiasi mechtanicum surge, toate aceste 4 sezoane. Este pe CN(cartoon network). este vorba despre niste jucatori care joaca un joc care se numeste BaKuGaN! este la ora 09:20 dimineata si la 17:25 seara

| Emma_3250 a răspuns:

Mew Mew Power( Puterea Echipei Miau Miau) si sezonul doi Tokyo Mew Mew -----este vorba despre 5 fete care se pot transforma in anumite animale dar nu complet si au puteri.Ele trebuie sa lupte cu "extraterestii" care vor sa cucereasca pamantul.
Kaicho wa maid-sama(26 ep)----o fata este presedinta consilului studentilor intr-o scoala care a fost numai de baieti dar acum accepta si fete.Ea vrea sa protejeze fetele de baieti, nu vrea ca ele sa sufere din cauza lor.Si pe langa asta ea are un secret este servitoare la un restaurant si nu vrea ca nimeni sa nu afle dar din pacate este un baiat care o sa-i descopere secretul si se va indragosti de ea.
Special A(24 ep)---o fata vrea sa-l intreaca pe un baiat care a invans-o cand erau mici la lupte.De atunci ea este mereu pe locul doi si profita de orice ocazie pentru a-l provoca pe baiat la confruntari in speranta ca va fi si ea odata prima.In cele din urma ei ajung impreuna.Baiatul o placea de inainte dar ea la inceput nu vrea sa creada acest lucru, dar in final si ea il va iubi.
Pretear(13 ep)

| ihavenoidealel a răspuns:

Mie imi place fetitele powerpuff, tom si jerry, billy si mandy, tabara lazlo, flepjack, robotboy, casa foster, jonny bravo, jonny test, klanul nebunaticilor, scooby doo, astea eu le adoram cand eram mai mica dar acum totul s-a schimbatsad

| Ştrumf_3960 a răspuns:

Imi placeau alea... cu spionii. Familia mea de spion. Imi placea de Roscata aia, rusoaica si cum vbea si tot. love struck.Tie? Funda