| GreenBubbleLove a întrebat:

Ce anime-uri de pe animekage merita cu adevarat sa-l vad?happy Inafara de Naruto/Naruto Shippuden; fundita cel care imi place:X

Răspuns Câştigător
| Freky a răspuns:

Deathcnote,inuyasha,hell girl, naruto etccc

11 răspunsuri:
| ことみ a răspuns:

Fullmetal Alchemist, Clannad si Clannad After Story

| MissLaura a răspuns:

Full metal alchemist,Full metal panic si Full metal panic:Fumoffu,Nana, Soul Eater, Inuyasha...cam astea sunt pe animekage dar eu am mai vazut si Kaleido Star, Jigoku Shoujo si mai sunt cateva... oricum mie mi-au placut sper sa iti placa si tiehappy.

| Florinel a răspuns:

Fairy trail

| Florinel a răspuns:

Shakugan no Shana, eu l am vazut si mi se pare interesant si frumos :X

| Florinel a răspuns:

Iti recomand Shakugan no Shana, este destul de frumos. :X

| Freky a răspuns:

Death note scuze :d

| BringMeTheHorizon a răspuns:

Bleach...hellsing hell girl...inuyasha si mai multe.depinde acum de tine ce preferi.

| ioana01_5849 a răspuns:

Kanokon.

| delia10 a răspuns:

Full metal alchimist

| HappyGirl_7385 a răspuns:

Pai fiind fata cred ca o sa iti placa Nana si ce mai mi-a placut mult este Uraboku, Soul Eater. Momentan nu merge site-ul si nu pot sa mai imi amintesc sigur ce am vazut. Oricum cam toate sunt niste anime`uri groazave ^^

| denise_4715 a răspuns:

Yamato nadeshiko shichi henge dar iti recomand drama nu animeul sau ouran hight school host club