| abcdefghijklmnopqrstuvwxyzfataa a întrebat:

Ce concursuri pot sa fac pe o pagina care se numeste yeo woon din filmul razboinicul de pe national tv!?
va rog sa am ajutati eu sunt admina la pagina aia si as vrea sa fac un concurs!
dau funda raspunsului celui mai bun!
va multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti face rconcursuri cu intrebari, desprea acel razboinic. Sunt fel si fel de idei. Cu cine lo-ar puea combina pe acel razboinic, cum i-ar sta mai bine, cate lupte castiga, si fel si fel.

| abcdefghijklmnopqrstuvwxyzfataa explică (pentru anonim_4396):

Multumesc! dar as vreau un concurs mai interesant! ca deasteam am m-ai facut!

5 răspunsuri:
| Sănduțța a răspuns:

Heii! Ai putea pune mai multe poze cu el si ai putea face `Elimina poza` happy Poti pune poze cu el imbracat diferit si ai intreba fanii in ce i-ar sta mi bine happy Sunt multe si mult mai multe! Ca sa-ti fie mai usor, ai putea intra pe la alte pagini ca sa vezi ce jocuri au ei, adica asa am invatat eu! Intra pe Violetta, Alexandra Comaneci etc; Succes! happy

| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
Sa pui poze si sa apoi sa le elimini.
Sa pui pui nume dar cu. (ex: A...i)
Oricum te mai poti uita pe niste site-uri asemanatoare care te pot ajuta.
Succes!