| corina9700 a întrebat:

Ce credeti ca o se mai intample in the vampire diaries sezonul 4. Aseara m-am uitat si eu la ep 6 si ep 7 cred ca va fi super pentru ca in sfarsit Elena i-a marturisit lui stefan ce simte pentru damon.Eu sunt total delena ....credeti ca pana la urma va mai putea sa ramana cu stefan daca ea deja il place pe damon.Si apropo credeti ca va mai deveni om? eu nu cred ca in toate sezoanele era cate o speranta ca se va intampla un lucru mare si imediat esua cineva.Chiar nu cred ca exista leac sau daca exista Elena va ramane tot vampir.

4 răspunsuri:
| SiminaSalvadore a răspuns:

Buna! Si eu sunt tot o Delenista convinsa si cred sincer ca Elena nu se va mai putea impaca du Stef', nu in sezonul asta, si episodul 7 pentru mine va fi cel mai minunat episod, deoarece insfarsit Delena e la putere! Iubesc serialul si sunt fericita sa vad ca exista oameni in Romania care se uita la el!

| Alin4uuu a răspuns:

Salutare da pai eu cred ca Klaus si Caroline vor ramane impreuna, nu stiu cand se intalnesc parca ar simti ceva special amandoi. acum ramane de vazut

| corina9700 explică:

Aveti dreptate.Am vazut un reportaj cu ian si nina, si ian spunea ca stefan o va minti pe tot parcursul sezonului.Totusi nu cred ca damon si Elena vor fi impreuna atat de curand chiar daca mi-ar placea foarte mult.Dar despre klaus si caroline ce ziceti, ce credeti despre ei?

| MaryAda a răspuns:

Buna Corina, si eu ma uit la The Vampire Diaries..parerea mea este ca Elena va tot risca sa devina vampir si va fi salvata in ultimul moment ca intotdeauna oh go on cat despre ce alegere va face ea dintre cei 2 frati.zic ca intr-un final il va alege pe Damon daca Stefan nu va mai fi cum era inainte sa faca ecea intelegere cu Klaushappy numai bine :*