| SakuraBeauty a întrebat:

Ce credeti despre cuplul SasuSaku mi-as dori mult sa fie impreuna dar se pare ca nu s-a intamplat nimic intre ei pana acum. stiti ceva nou despre ei anuntati-ma.

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

Chiar au spus unii p TPU ca nu vor fisadpacat era si cuplul meu preferat. Dar sakura nu` ii e chiar indiferenta lu ' Sasu. Atunci cand a decis sa plece din satul frunzei...sakura i-a spus ce simte si cuvintele l-au pus pe ganduri pe sasuke, dar dorinta lui de razbunare pe frate-su itaki era prea maresadasa ca a decis sa plece in cautarea puterii si razbunariisadsper sa `l aduca naruto inapoi, desi am inteles pe TPU ca va fi o lupta intre ei in care sasu...nu supravietuiestecrying asta se spune pe net, dar sf.se poate schimba:Xas vrea enorm de mult sa-l aduca naruto inapoi si sa fie iubitu lu sakura:X

2 răspunsuri:
| SakuraBeauty explică:

Eu am gasit o manga in care sasuke il salveaza pe naruto si se intorc impreuna iar sakura plange, de bucurie bineinteles sper sa se intample asa si eu am mai cititt de pe net cum ca sakura ajunge din greseala la sasuke cum ca suigetsu si karin o aduc cu ei ca era ranita si ca se intalneste cu sasuke si el ii zice ca tine la ea si apoi o loveste si o duce in brate inapoi in sat

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Iulylove struck! Si eu ador cuplu SasuSakulove struck. Din pacate intre ei nu prea se intampla multe. S-au indepartat de cand Sasuke a fugit din sat.Desi Sakura nu mai are lacrimi cat a plans pentru el, pe Sauke nu il pra in tereseaza din pacatesad...