| vladionut94 a întrebat:

Ce credeti despre emisiune sunt celebrul scoatema de aici credeti ca este fake filmat in studiourile buftea ca nu are cum sa aibe aceias fus orar in africa ca si im romania ps:cred ca cabral cu bobonete au fost pana africa sa vada ca i adevarar si sau intors napoi de acolo

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Din primul episod, cam asa pare, sa vedem ce urmeaza si ne pronuntam atunci.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Africa de Sud e chiar e pe acelasi fus orar cu Romania GMT +2 ore. Europa de Est si Africa sunt pe aceleasi meridiane nu vad de ce ai crede ca e alt fus orar

| Fatamuntilor a răspuns:

Cam asa m-am gandit si eu ca ar,, facatura''. Poate in episoadele viitoare ma voi convinge ca ma insel
Ar fi interesant dacaam vedea pe oricare dintre vedetele,, consemate'' acolo undeva prin tara in prin tara in aceasta perioada de 3 saptamanilaughing