| NileyFan a întrebat:

Ce credeti despre serialul true blood? m`am uitat la cateva episoaed si mi se pare un pic cam vulgar. voua nu? funda.

Răspuns Câştigător
| smilerz19 a răspuns:

Da, e vulgar. Si eu m-am uitat ca mata'n calendar cand am vazut scenele. Nu credeam ca e chiar asa. Eram obisnuita cu chestiile gen Twilight sau The Vampire Diaries. Nu te uita cu parintii, o sa apara scene si mai vulgare. laughing Dar daca te uiti o sa iti placa. Succes!

8 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Este adevarat ca sunt si scene mai vulgare dar subiectul serialului este foarte interesant si cred ca ar trebui sa treci cu vederea acele scene. sau daca nu vrei sa le vezi sa derulezi pana trec. eu m-ma uitat la toate cele 3 sezoane si sunt foarte frumoase. abia astept sa apara si urmatoarele:X

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ba da, dar oarecum în asta contă şi în farmecul serialului. Povestea e relativ interesantă. Dacă nu-ţi place, nu te mai uita! Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| Firefly a răspuns:

E genial.Twilight e pentru copii.Trebuie sa fii putin copt la minte ca sa intelegi actiunea.Acest serial imbina toate genurile: horror, thriller, romance, actiune. E imbinat perfect.Personajele sunt interpretate foarte bine si povestea e fascinanta.

| TPUaLuatoRazna a răspuns:

Mie mi se pare chiar pornografic... primul sezon mi s-a parut foarte tare dar al doilea nu mi se pare chiar asa de bun

| sunshinegirl_7663 a răspuns:

Este cel mai bun serial cu vampiri si precum a spus si smilerz19 twilight e o porcarie pentru copii de 10-11 ani crede-ma o sa iti placa.winkingwinking

| 9999azucena9999 a răspuns:

Este vulgar, dar mie mi-a placut mult. Este palpitant si plin de sange, nu degeaba se numeste true blood.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Twilight pentru adulţi". Da, este destul de vulgar, m-am uitat vara trecută la primul episod şi un amic a insistat să vedem şi restul xD Nu e chiar atât de rău, m-am obişnuit cu personajele, cu accentele lor de sudişti şi acţiunea mi-a captivat atenţia până la urmă. Ce m-a deranjat mai tare decât scenele explicite a fost faptul că în afară de ospătăriţa blondă şi vampiri, restul personajelor păreau cam toante (aşa erau rolurile) tongue