| Meli34 a întrebat:

Ce credeti? Este fain serialul Wizards of Waverly Place? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| KikiRiki98 a răspuns:

Este ok, imi place mult, e multa comedie si multe chestii care poti invata
In orice caz mie imi place mult si serialul dar si Selena Gomezwinking
Funda?big grin

3 răspunsuri:
| Freshh a răspuns:

Clar,NU.E un serial chiar nasol,efectele parca's facute in After Effects, comedie cu multa prostie, si nici nu-mi place cum se prostesc personajele sau cum se moţăie. Doar ultimul sezon care inca nu e difuzat pe Disney Channel Romania e cat-de-cat mai fain.

| Lavinia_6538 a răspuns:

Mie imi plac desenele de la disney channel, ma linistescbig grin
iar wizards of waverly place este unul din preferatul meu:p

| anuta222 a răspuns:

Da