| Sportacus123 a întrebat:

Revine serialul "Magicienii din Waverly Place"? Cum credeți că o să fie?

4 răspunsuri:
| ALM2000RO a răspuns:

Vrei să spui că o să-l dea din nou pe Disney Channel sau că o să bage sezoane și episoade noi?
Îl știu foarte bine, am vizionat toate episoadele încă din copilărie și pot spune că e foarte frumos serialul, bineînțeles că știu și filmele conexe. big grin
Ar fi fain să bage sezoane noi big grin
Tu ce informații ai?

| StoicAnalysis a răspuns (pentru ALM2000RO):

Din ce am vazut, o sa-i faca un sequel ( cel mai probabil despre parintii protagonistilor de atunci ) luna asta sau acusi in februarie ar trebui sa vedem mai multe detalii.

| KaiSmile27 a răspuns:

Nu știu. Migar plăcea sa fie tot cu Selena Gomez

| portocala11 a răspuns:

Super! Serialul adolescentei mele! Abia astept sa revina. Sa ne anunti si pe noi cand iese!