| Ioscaa1 a întrebat:

Ce este cu filmul The Hunger Games:Catching Fire? Este cumva partea I de la 2 filme sau? Asa este filmul, o mare porcarie.

3 răspunsuri:
| veronica a răspuns:

E o parodie de la mai multe filme un unul o prostie de parodie nu merita vazut

| faramatania a răspuns:

The Hunger Games:Catching Fire( 2013) este continuarea la The Hunger Games (2012).Vor mai fi și alte părti.Nu este o porcărie, este o serie cool.

| xBlackDreamx a răspuns:

Sunt trei volume "The Hunger Game". Dupa fiecare volum se face cate un film. Momentan au aparut doua filme, iar Catching Fire este al doilea aparut.