| Tentacle111 a întrebat:

Daca ati vizonat filmul Hunger Games:Catching Fire(Jocurile Foamei:Sfidarea), ce parere aveti despre o urmatoare parte? Crede-ti ca se mai face inca una?

4 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Buna. The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 are premiera in Romania pe 21 noiembrie 2014, iar partea a 2-a pe 20 naiembrie 2015. Eu am citit The hunger games ( toate 3) si pot sa iti spun ca a treia ( Revolta) a fost o carte dura, plina de actiune, iar in prima parte a cartii chiar era enervanta depresia lui Katniss. Chiar sunt curioasa cum va fi ecranizata cartea, mai ales partea a doua.

| faramatania a răspuns:

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (21 Noiembrie 2014)
http://www.imdb.com/title/tt1951265/
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2 (20 Noiembrie 2015)
http://www.imdb.com/title/tt1951266/

| roxy99roxana a răspuns:

Da pentru ca am citit cartile o sa fie foarte interesant

| FlaviuselFlaviusel a răspuns:

Da, cu siguranta va fi, pentru ca s-a terminat foarte ciudathappy O sa se numeasca The Hunger Games Mockingjay