| Aniela2777 a întrebat:

Ce film cu vampiri gen twillight mai stiti? [fara vampires diares] :d Funda.

Răspuns Câştigător
| glamGirl a răspuns:

True blood - mie mi-a placut mult insa serialul nu e complet inca. E vorba tot despre iubirea dintre un vampir si o muritoare. Vampirii fac parte din societate la fel cum sunt minoritatile si lupta pentru drepturile lor...

6 răspunsuri:
| Adr1aNNN7 a răspuns:

Cirque du Freak: The Vampire's Assistant

Priest
Un războinic, mult încercat in lupte, porneşte într-o căutare plină de peripeţii pentru a-şi salva nepoata din ghearele unei haite de vampiri, în filmul Priest: Răzbunătorul, un horror post-apocaliptic de acţiune în regia lui Scott Stewart. În această realizare vizuală uluitoare, în 3-D, pe ecran panoramic, care se constituie într-un omagiu adus marilor filme de aventură, un singur om stă în calea distrugerii umanităţii, ameninţată acum de o armată a răului.

Funda big grin?

| DinaraStakhovska a răspuns:

Tre Blood

| mada_6524 a răspuns:

The boy who cried werewolf
wolf moon
Let the right one in
celelalte is mai mult de groaza

| Annabelllllla a răspuns:

Ca serial e si true blood dar e putin porcos
si film mai e queen of the damned

| busuioc_7790 a răspuns:

My best friend is a vampire

| abc_7666 a răspuns:

Interviu cu un vampir