| Lariiiiiiiii a întrebat:

Nu stiti cumva daca este sezonul 4 din The Vampires Diares?

Răspuns Câştigător
| PinkPanther_3499 a răspuns:

Heii, inca nu a aparut sezonul 4, dar pe 07.02 va aparea cartea impreuna cu revista Bravo! :*

4 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Saptamana viitoare abia apare episodul 12 din sezonul 3.care va avea 22 sau 24 de episoade.o sa fie si sezonul 4 probabil in septembrie ca atunci apare sezoane noi la majoritatea serialelor

| BbqOmgWtf a răspuns:

Hey,Heey!

Am eu ceva ff bun pentru tine;) : Deci daca vrei sa te uiti! Uita-te pe
www. vplay. ro

Acolo trebuie doar sa iti faci cont si sa mergi la,, colectii'', unde cauti,, CE DORESTI TU'' daca cauti: Vampires Diares ai sa gasesti toate episoadele si sezonul de care ai nevoie.
DIN PACATE, DARAGA, ACEL SEZON INCA NU A APARUT, DAR FII PE FAZA! APARE EL;)!

Sper ca te.am ajutat! Ppa! >:D

| BeTy1903 a răspuns:

Hey! Nu a aparut inca sezonul 4 din The Vampires Diares.Imi pare raudarnu stiu exact cand apare.Te pup!

| vero3247 a răspuns:

Nu a aparut inca dar daca va aparea va aparea pe vplay