| mynameisseby a întrebat:

Ce film horror imi recomandati dar sa fie de groaza fara comedie... cu multe faze care sa te tina in suspans si sa mor de frica.mersi mult cel mai bun film ia FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Paprik a răspuns:

Quarantine te tine tot filmul in suspans.
Ar mai fi si The Hatchet I si II dar e mai bun quarantine

11 răspunsuri:
| HurremSultan a răspuns:

Oglinzi maleficewinking ( uitate e de groza rau )
Funda?

| MoatZa a răspuns:

-ţărâţă in iad [drag me to hell] [[e horroor si e so tare:X:X]]
-The final [2010]
-casa de ceara
-The Glass House [casa de sticla]
fundabig grin?

| Kesha1428 a răspuns:

Averizarea'
Apa intunecata
Cartea Diaovolului

| Jolley a răspuns:

Http://www.megavideo.com/? v=BW0C1URH cele 13 fantome
pot sa-ti dau si alte filme nu numai de groaza

| ΔH a răspuns:

Ce intelegi tu prin filme horror?
Filme de-alea cu capete taiate care provoaca sila si nu frica?

Lumea intelege gresit ce inseamna horror.
Horror e atunci cand te sperii, nu cand iti face sila.

| MalikBitch a răspuns:

Fierastraul 3; apel misterios...cauta pe google

| Sarrraaa a răspuns:

Friday the 13th
TheScream

Hills Run Red

Devil

Saw 3D

Predators
El Orfanato

Case 39

Black Christmas

dar le poti lua de aici http://www.cinemagia.ro/filme-horror/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saw! Categoric te va tine in suspans. Urmareste toate partile.winking

| anonim_9012 a răspuns:

Horror: Orphan, House of War, Eden Lake, Drug me to the hell, Mirrors, The Descent 1, 2, The hills have eyes 1, 2, Homecoming(2009), The collector, Turistas, The convenant, Ruinas, Wrong turn 1, 2, Instanitarium

| xTheAngeLx a răspuns:

Eu ti-as recomanda Saw 7.Are foarte multe faze care sa te tina in suspans.