| AdiiLove a întrebat:

Ce filme animate de genul Happy Feet, ori Kung Fu Panda stiti?; o3 pls. dau fundita!love struck

Răspuns Câştigător
| sabinamaria656 a răspuns:

Bolt,Puss in Boots,Arthur Christmas,The aventure Tintin,Panique in Village,Gaturro,The Smurfs,Rio,Rango,Tangled,Gonomeo and Juliet,Megamind, Up, Legend of the Guardians:The Owls of
Ga'Hoole...scrie pe Google filme de animatie si dai pe cinemagia. Funda?

7 răspunsuri:
| Kodokuna a răspuns:

Kung Fu Panda 2, Surf's up ("Cu totii la surf"-tot cu pinguini big grin ), Motanul incaltat, Tangled, Ice age 1, 2, 3, Mulan, The Smurfs, Alpha si Omega, Gnomeo si Julieta, Shrek... Daca imi mai aduc aminte vreunul am sa-ti spun.Vizionare placuta!

| IQ156 a răspuns:

Happy Feet 2 si Kung Fu Panda 2. Funda?

| KinoAndreea a răspuns:

Pai...Grinch(desi e vechi),Hawaiian Vacation,We Bought A Zoo,Alvin and Chipmuncks,Ice Age(super amuzant), Puss In Boots, Rio(l-am vazut e minunat si amuzant si trist)
P.S.:a durat cv raspunsul meu pentru ca am cautat pe un sitelaughing

| girlgirl a răspuns:

Motanul incaltat

| xXdoareuXx a răspuns:

Madagascar,Ice Age, Alvin si veveritele 1-2-3...vizionare placuta:*:*...

| Andrutz03 a răspuns:

Megamaind, Sta sa ploua cu chiftele, RIO, Alvin si veveritele

| milka123 a răspuns:

Despicable Me