| Cher22 a întrebat:

Ce filme bune stiti? comedii.

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

American Pie love struck

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Inception, doamne ce iubesc filmul ala love struck!
Harry Potter And Deathly Hallows, trebuie neaparat sa-i propui la MTV Movie Awards love struck!

| dandelion a răspuns:

Love comes softly (merită să vezi toate cele 8 părți);
Twilight;
The first daughter;
Chasing liberty;
Poseidon;
Notebook;
The holiday;
Matilda;
Koizora (coreean);
Another Cinderella story;
I dreamed of Africa;
You again;
Ice princess;
The blind side;
Hachiko;
The preacher's kid;
For poorer or richer;
Flicka (1,2);
The bodyguard;
The karate-kid;
No reservations;

Stii, aici sînt si comedii si melodramă si filme luate din viață. Sînt cele mai plăcute filme pe care le-am văzut si de care îmi amintesc la moment. Baftă! Chiar merită văzute! Serios! Îmi scrii apoi în privat despre ele (în caz că le privesti), atît critică cît si elemente pozitive care ți-au plăcut.

| ZEU93 a răspuns:

Old dogs

| Clara120 a răspuns:

1.What Happens In Vegas(este cel mai tare film de comedie pe care l-am vazut vreodata.Cred ca l-am vizionat de 3 orilaughing )
2. Good Luck Chuck
3.Deck The Halls

| auroraa a răspuns:

I love you beth cooper mi-a placut e pentru adolescenti si e amuzant,,,

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Euro trip, Norbit (2007),serile pirati din caraibe, scary movie, american pie, Sydney White (2007),Blonde and Blonder (2007)

| Sabryy a răspuns:

Prietenii tai, Anii '80 (sunt seriale si se difuzeaza pe AXN)

| me1999 a răspuns:

Big mama.e super te asigur

| BettyEllA a răspuns:

Titanic
I am legend
Singur acasa
Singur in lume
Hachiko
Lebada neagra
Dead note
Bleck church
School girls
Naufragiatul

Sunt filmele mele prefera.
sper ca o sa iti placa.:*