| Rallu a întrebat:

Ce filme bune stiti? la care v-ati uitat si v-au impresionat... nu conteaza genul...sau unele gen My sisters keeper, a walk to remember, friends with benefits thinking etc.

7 răspunsuri:
| NekoNickyNya a răspuns:

Batle Ship e misto uitate ^_^

| ParadiseCaroline a răspuns:

The notebook(e foarte bun, nu ai cum sa nu plangi),Enchanted,Bride Wars,Ghost(e o drama foarte buna),Love Story, Reviens-moi, Meet Joe-Black, Brothers, A Walk To Remember, Pearl Harbor, Drag me to hell, the hills have eyes 2006, Trick 'r Treat (sunt cele mai inspaimantatoare dupa parerea mea) sau texas chainsaw massacre 2006.

| xey a răspuns:

Twilight saga amurg luna noua,twilight zori de zi,avatar,dolphin tale, piratii din caraibe pe ape si mai tulburi, titanic, pariu cu viata, vampire dianes...

| otylyaotty a răspuns:

The great escape (sau Marea evadare).

| DreaMiss a răspuns:

Iti recomand "Marioneta" sau "Ghost".
Este un film foarte interesant, si m-a tinut in suspans, daca pot sa ma exprim asa, pe tot parcursul vizionarii.
Sper sa-ti placa happy

| BurdetiuRuben a răspuns:

Prison Break