| Kahlan a întrebat:

Ce filme ca si The Lord of The rings cunoasteti?

2 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Eragon,The Chronicles of Narnia,Stardust,The Spiderwick Chronicles,Earthsea,The Seeker-The Dark Is Rising,Legend, Willow, serialul Game of Thrones, premiera pe 18 aprilie la HBO,ecranizarea seriei Cantec de geaţă şi foc a lui George R R Martin, considerată o capodoperă a genului fantasy, după trilogia Stăpânul inelelor de J.R.R. Tolkien.(deocamdată au apărut 4 volume-Urzeala tronurilor,Încleştarea regilor, Iureşul săbiilor, Festinul ciorilor)

| xDcreepy a răspuns:

Niciunul! nimic nu se compara cu acest film, e genial, dar am auzit ca se filmeaza inceputul: Hobbitul cu povestea gasirii inelului de Smeagol si mai apoi de Bilbo. Oricum, alt film pe care l-am vazut si mi-a placut a fost Arn-cavlerul templier si a mai fost serialul ala fain de pe protv: Cautatorul dar s-a terminat. Cam atat stiu eu!