| vgcfr a întrebat:

Ce filme de comedie îmi propuneți? laughing >>::

5 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Buna! Iti recomad eu niste filme super! eu l-eam incercat si am fost foarte multumita de ele!
1. Diary of a wimpy kid
2. Profu de engleza
3, Scoala de rock
4. Home alone
5.Amor cu fiica sefului meu

| acinorev a răspuns:

Pacala
Uita-te (mi se pare ca in fiecare seara) la Carcotasii, nu mai stiu pe ce canal. Sau cronica carcotasilor, la radio.

| acinorev a răspuns:

Pacala
Uita-te (mi se pare ca in fiecare seara) la Carcotasii, nu mai stiu pe ce canal. Sau asculta cronica carcotasilor, la radio.

| 97gaby a răspuns:

Vechi tovarasi...asa se numeste in romana dar filmul e american deci cauta in engleza... daca il gasesti garantez ca o sa mori de raslaughing

| Tadeus a răspuns:

Marley and me,Dog who saved the hallween,Dog who saved the Christmas,Norbit,Super hero movie, Scary movie 1, 2, 3,Sky hight, Cats and dogs 1 si 2 si cam atat.Vizionare placuta!